Chalúpkovo – miesto kde sa plnia sny

0
565
Processed with VSCO with c1 preset

Ak sa aj vy toto leto chystáte na dovolenku a nechce sa vám cestovať po svete, čo by ste povedali na oddych v krásnej prírode Slovenska?

created by dji camera

Chalúpkovo Resort sa nachádza v obci Liptovská Štiavnica, neďaleko Vodného parku Bešeňová, lyžiarskeho strediska Skipark Ružomberok a Jasná, a historického skanzenu Vlkolínec – zapísaného v UNESCO.

Aby sme vám bližšie priblížili toto krásne miesto, pripravili sme si pre vás v spolupráci s Istagramovým účtom @riadkyzivota a Facebookovej stránky Chalupkovo Resort súťaž o dvojdňový pobyt pre dve osoby. Zapojte sa do súťaže už teraz! Výhra sa žrebuje 1.7.2019. Viac info na Instagrame @riadky.zivota alebo na https://www.facebook.com/chalupkovo/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARBPNqsKyAXfh0IYRKHSwhBtCoI2EIdeoS2g2yR6SrgiQxhHI3F3TEiSfO7Zg5ZwD1YtS4K7m8L34rhD

Chalúpkovo vám ponúka drevenice rôznych druhov a typov veľkosti, pre 2 až 12 osôb s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania. Štýlové drevenice s množstvom tradičných prvkov a krbom ponúkajú nadštandardné ubytovanie v krásnom prostredí Nízkych Tatier. Drevenice sú vybavené zariadenou kuchynkou, LCD-TV, SAT, DVD, MP3, WIFI FREE internet. V niektorých objektoch sa nachádza aj sauna, výrivka, detské ihrisko a ping-pongový stôl. Chalúpky s výrivkou a saunou sú vhodné nie len pre skupiny ľudí, ale aj rodiny s deťmi. Detský areál, špičková reštaurácia s tradičnou slovenskou kuchyňou, teambulding, kongres, svadby, oslavy, výročia – aj toto všetko vám ponúka Resort Chalúpkovo.

 

Cenník ubytovania

Mimosezóna 1. september – 26. december 60,00 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 1 noc
Silvester 26. december – 2. január 165,00 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 5 nocí
Zima 2. január – 31. marec 65,00 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 1 noc
Mimosezóna 1. apríl – 30. jún 60,00 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 1 noc
Letná sezóna 1. júl – 31. august 70,00 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 1 noc

 

* Cena ďalej zahŕňa: posteľnú bielizeň, uteráky, parkovanie, WiFi internet, drevo do krbu, detská postieľka, VIP kartičku Chalúpkova pre zľavy na stravovanie, lyžovane a kúpanie, dodanie dreva pre krb, všetky poplatky za energie.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Vložiť komentár
Vložte svoje meno